Przejdź do głównej zawartości

Info

Makeup Manufacture Academy to wyjątkowa akademia wizażu i stylizacji tworzona z pasji do makijażu, którą chcemy przekazywać dalej. Makijaż jest nie tylko rzemiosłem, ale równie sztuką, odbiciem duszy oraz emocji, które pomożemy ci zobaczyć!

W naszej akademii możesz uczyć się od najlepszych ekspertów w dziedzinie wizażu i stylizacji. Naszą wiedzę oraz doświadczenie, zdobywaliśmy dla ciebie na całym świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych, czy podczas New York Fashion Week). Pomożemy ci zrozumieć sens i przesłanie sztuki makijażu, a przede wszystkim nabyć i rozwinąć umiejętności praktyczne. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście, wielopoziomowe wsparcie oraz realizację potrzeb osób, które nam zaufały.  

Wartości, które wyróżniają Makeup Manufacture, to:

Oryginalność, bo podążamy za nowymi trendami, które odnajdujemy w świecie mody, ale jednocześnie czerpiemy ze źródła – niezwykle bogatej i inspirującej historii makijażu.

Odwaga, bo nie boimy się wyzwań, nowości, a nawet eksperymentów. Nasza akademia to przestrzeń kipiąca kreatywnością, którą zaszczepiamy kursantom, i którą… bardzo często sami od kursantów czerpiemy!

Najwyższa jakość, bo w Makeup Manufacture Academy pracujemy na najlepszych produktach cenionych marek, a każdy kurs prowadzimy z dbałością o najdrobniejsze detale. U nas poczujesz komfort uczenia się, zadowolenie i satysfakcję z osiąganych wyników!

Wybierając naszą akademię, masz pewność, że trafisz w wyjątkowe miejsce, w którym wspólnie będziemy robić wyjątkowe rzeczy.

W Makeup Manufacture Academy świat wizażu i stylizacji otworzy przed tobą wszystkie drzwi i podzieli się swoimi tajemnicami.

Nie ważne, czy makijażem zajmujesz się profesjonalnie czy amatorsko. Nie ważne, czy posiadasz umiejętności, które chcesz doskonalić, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem.

W naszej akademii każdy może pielęgnować i rozwijać swoją pasję oraz spełniać marzenia.

Już teraz zobacz listę naszych kursów tutaj i dołącz do Makeup Manufacture Academy. Zmalujmy coś razem!