Kursy grupowe

Wykonywanie precyzyjnego makijażu ust wymaga pewnej ręki i kreatywnego myślenia. Podobnie jest z włosami – ich stylizacja pasmo po paśmie jest wyjątkowo trudna. Makijaż i stylizacja włosów to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim – sztuka. Sprawdź naszą bogatą ofertę kursów w kameralnych grupach – zachwycą cię wyjątkowe korzyści, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Przejdź dalej

Kursy Indywidualne

Na kursach indywidualnych nasi specjaliści podzielą się z tobą nabywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem. Chcesz coś zmienić w swoim wizerunku? Chcesz nauczyć się szybkiego układania fryzury, albo efektownego wykonania makijażu w krótkim czasie? Bogata oferta naszych kursów indywidualnych wniesie twoje umiejętności kilka poziomów wyżej!

Przejdź dalej

Voucher upominkowy

Jesteś zainteresowana zakupem Vouchera dla bliskiej osoby? A może masz firmę i chcesz zorganizować upominki dla swojego zespołu? Napisz, a wyślemy do ciebie nasze wyjątkowe Vouchery upominkowe!

Każdy nasz kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce, wykonywanie makijażu pod okiem doświadczonego instruktora, zestaw kosmetyków w prezencie. Sama wybierasz na jaki kurs zakupisz Voucher!

Przejdź dalej

Kursy online

Szczegóły już wkrótce!

Przejdź dalej