Jesteś zainteresowana zakupem Vouchera dla bliskiej osoby? A może masz firmę i chcesz zorganizować upominki dla swojego zespołu? Napisz, a wyślemy do ciebie nasze wyjątkowe Vouchery upominkowe!

Każdy nasz kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce, wykonywanie makijażu pod okiem doświadczonego instruktora, zestaw kosmetyków w prezencie. Sama wybierasz na jaki kurs zakupisz Voucher!

Voucher upominkowy na kurs makijażu

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na kursy@makeupmanufacture.pl z informacją na jaki kurs i dla kogo chcesz zakupić Voucher lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Kursy w Makeup Manufacture Academy to kursy dla każdego, na każdym etapie umiejętności, dla osób w każdym wieku.

Możesz napisać do nas indywidualnie, albo jako przedstawiciel firmy. Mamy bogate doświadczenie w organizacji szkoleń i warsztatów!

W Makeup Manufacture Academy znajdziesz mnóstwo kursów do wyboru. Na każdym szkoleniu gwarantujemy lunch lub przekąski, upominek kosmetyczny, materiały szkoleniowe, a nawet lampkę szampana!

Sprawdź aktualne kursy grupowe tutaj.

Sprawdź kursy indywidualne tutaj.

Voucher upominkowy na kurs makijażu

Polecane kursy:

Opinie na temat naszych kursów możesz sprawdzić poniżej:

WYJĄTKOWE KORZYŚCI

GOODIE BAG – to co nas wyróżnia! Upominek kosmetyczny od sponsorów – bogaty zestaw pełnowartościowych produktów o wartości min. 100 zł! Kto jest sponsorem na tym kursie? Tą informację znajdziesz po prawej stronie w kolumnie „Informacje”.

  • certyfikat
  • podczas szkolenia gwarantujemy katering, kawę, herbatę, zimne napoje oraz słodki poczęstunek
  • lunch
  • materiały szkoleniowe wraz z listą polecanych produktów i narzędzi
  • indywidualne podejście – nawet grupowe kursy prowadzimy w bardzo kameralnych grupach do 6 osób
  • podczas kursów dla wizażystów pracujemy z modelkami
  • zdjęcia wykonanych prac

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Data i godzina: do uzgodnienia!

  • czas trwania takiego szkolenia to zazwyczaj około 7 godzin zegarowych wraz z przerwą na lunch przy kursach krupowych i 4 godziny przy kursach indywidualnych
  • cena: zazwyczaj 400 zł przy kursach grupowych, 600 zł przy kursach indywidualnych
  • Voucher wysyłamy też w wersjo online!

Chcesz dowiedzieć się więcej o pielęgnacji i makijażu?

Kup książkę naszej instruktorki, Kasi Wrony!

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Tylko u nas, wyjątkowa możliwość wykonania sesji wizerunkowej po warsztatach indywidualnych. Chcesz wykorzystać fryzurę, mieć piękną sesję zdjęciową? W naszym budynku mieści się profesjonalne studio fotograficzno-filmowe, w którym doświadczony fotograf może stworzyć dla Ciebie doskonałą pamiątkę z kursu. Napisz maila na kursy@makeupmanufacture.pl, a poinformujemy cię o wszystkich szczegółach.