Na kursach indywidualnych nasi specjaliści podzielą się z tobą nabywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem. Chcesz coś zmienić w swoim wizerunku? Chcesz nauczyć się szybkiego układania fryzury, albo efektownego wykonania makijażu w krótkim czasie? Bogata oferta naszych kursów indywidualnych wniesie twoje umiejętności kilka poziomów wyżej!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają kursy indywidualne w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełnowartościowe goodie bags i masę praktycznej wiedzy, zapraszamy do Makeup Manufacture Academy!

 

Kurs stylizacji włosów na własne potrzeby

Kurs stylizacji włosów na własne potrzeby jest skierowany do osób, które chcą nauczyć się codziennej lub okazjonalnej stylizacji włosów dla siebie. Chcesz nauczyć się czesać siebie? Nie wiesz jak utrwalić fryzurę, aby fale trzymały się cały dzień? Chcesz poznać wyjątkowe produkty do stylizacji włosów? Ten kurs jest dla ciebie!

Przejdź dalej

Doszkalający kurs stylizacji włosów dla wizażystów

Kurs stylizacji włosów dla wizażystów jest skierowany do osób, które chcą poszerzyć swoje usługi o stylizację włosów – ślubną, okazjonalną, lub do sesji zdjęciowych. Sama wybierasz temat, który cię interesuje! Basic, Ślubny mix, Boho style, czy Classic? Na kursie dowiesz się jak utrwalić fryzurę, poznasz profesjonalne produkty, a twoje umiejętności wskoczą kilka poziomów wyżej!

Przejdź dalej

Indywidualny kurs makijażu

Indywidualny kurs makijażu to kurs dla każdego. Sama wybierasz makijaż, którego chcesz się nauczyć. Możesz przyjść na kurs po to, aby nauczyć się malować siebie, lub ćwiczyć wybraną technikę na modelce.

Możesz kupić kurs dla bliskiej osoby w formie vouchera! Gwarantujemy indywidualne podejście, niezastąpione goodie bags i masę praktycznej wiedzy.

Przejdź dalej