Na kursach indywidualnych nasi specjaliści podzielą się z tobą nabywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem. Chcesz coś zmienić w swoim wizerunku? Chcesz nauczyć się szybkiego układania fryzury, albo efektownego wykonania makijażu w krótkim czasie? Bogata oferta naszych kursów indywidualnych wniesie twoje umiejętności kilka poziomów wyżej!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają kursy indywidualne w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełnowartościowe goodie bags i masę praktycznej wiedzy, zapraszamy do Makeup Manufacture Academy!

 

Indywidualny kurs stylizacji włosów

Indywidualny kurs stylizacji włosów to kurs dla każdego. Zarówno dla osób, które chcą poszerzyć swoje usługi o stylizację włosów – ślubną, okazjonalną, lub do sesji zdjęciowych, jak i dla tych, którzy chcą nauczyć się wykonywać fryzurę na własne potrzeby.

Sama wybierasz temat, który cię interesuje! Chcesz nauczyć się czesać siebie? Nie wiesz jak utrwalić fryzurę, aby fale trzymały się cały dzień? A może jesteś wizażystą i chcesz poszerzyć usługi o stylizację włosów? Ten kurs jest dla ciebie!

Przejdź dalej

Indywidualny kurs makijażu

Indywidualny kurs makijażu to kurs dla każdej kobiety, w każdym wieku, na każdym etapie nauki. Sama wybierasz makijaż, którego chcesz się nauczyć. Możesz przyjść na kurs po to, aby nauczyć się malować siebie, lub ćwiczyć wybraną technikę na modelce.

Możesz kupić kurs dla bliskiej osoby w formie vouchera! Gwarantujemy indywidualne podejście, niezastąpione goodie bags i masę praktycznej wiedzy.

Przejdź dalej

Indywidualny kurs charakteryzacji

Chcesz zacząć pracować na planach filmowych, lub w teatrze? Indywidualny kurs charakteryzacji to kurs dla ciebie. Sama wybierasz elementy charakteryzacji, których chcesz się nauczyć.

Możesz kupić kurs dla bliskiej osoby w formie vouchera! Gwarantujemy indywidualne podejście, niezastąpione goodie bags i masę praktycznej wiedzy.

Przejdź dalej