Wykonywanie precyzyjnego makijażu ust wymaga pewnej ręki i kreatywnego myślenia. Podobnie jest z włosami – ich stylizacja pasmo po paśmie jest wyjątkowo trudna. Makijaż i stylizacja włosów to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim – sztuka. Sprawdź naszą bogatą ofertę kursów w kameralnych grupach – zachwycą cię wyjątkowe korzyści, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają kursy grupowe w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełnowartościowe goodie bags i masę praktycznej wiedzy, zapraszamy do Makeup Manufacture Academy!

 

 

Kurs makijażu wieczorowego

Makijaż wieczorowy w nowoczesnej wersji? To idealny kurs dla każdego! Techniki modelowania kształtu oka połączone z aplikacją pigmentów na specjalnym kleju do cieni, praca z kolorem.

W naszym studio znajdziesz nowoczesne produkty do wykonywania makijażu – cienie foliowe, brokaty i pigmenty międzynarodowych marek.

Przejdź dalej

Kurs makijażu cery dojrzałej dla profesjonalistów

Kurs makijażu cery dojrzałej dla profesjonalistów to obowiązkowe szkolenie dla wszystkich wizażystów.

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce, ćwiczenia z modelkami dojrzałymi, pod okiem doświadczonego instruktora, a także pokaz makijażu: korektę niedoskonałości cery, wzmocniony makijaż dzienny oka i ust.

Przejdź dalej

Kurs makijażu dla nastolatek

Kurs makijażu dla nastolatek to szkolenie dla wszystkich młodych osób, które chcą zacząć swoją przygodę z profesjonalnym makijażem.

Kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent dla dziecka!

Przejdź dalej

Kurs makijażu dla kobiet dojrzałych

Kurs makijażu dla kobiet dojrzałych to szkolenie dla pań w wieku eleganckim, które chcą nauczyć się wykonywać dzienny makijaż szybko, ale z efektem „wow!”. Pamiętaj, że kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent na każdą okazję!

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce dojrzałej, wykonywanie makijażu na sobie pod okiem doświadczonego instruktora, zestaw kosmetyków w prezencie.

Przejdź dalej

Kurs charakteryzacji I stopnia – postarzanie

Chcesz zostać charakteryzatorem i nauczyć się wykonywać efekty specjalne? Kurs charakteryzacji I stopnia to ponad 9 godzin nauki, skierowany do wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z profesjonalną charakteryzacją filmową.

Na kursie omawiamy zasady współpracy na planie filmowym, podstawowe zagadnienia charakteryzacji i efektów specjalnych.

Przejdź dalej

Kurs makijażu na własne potrzeby

Kurs makijażu na własne potrzeby to szkolenie dla wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się wykonać szybki i efektowny makijaż na co dzień oraz poznać tajniki codziennej pielęgnacji.

Najpierw zobaczysz pokaz makijażu na modelce, a później pod okiem doświadczonego wizażysty sama przećwiczysz nowo poznane techniki na sobie.

Przejdź dalej

Kurs makijażu telewizyjnego

Kurs makijażu telewizyjnego to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się wykonać makijaż filmowy bądź telewizyjny oraz poznać tajniki pracy za kamerą.

Najpierw zobaczysz pokaz makijażu, a później pod okiem doświadczonego wizażysty przećwiczysz nowo poznane techniki.

Przejdź dalej

Kurs makijażu ślubnego

Kurs makijażu ślubnego za każdym razem jest inny. To szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z upiększającym makijażem ślubnym i rozbudować portfolio, a także zaktualizować wiedzę o aktualne trendy i kosmetyczne nowości.

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu i ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora.

Przejdź dalej

Kurs ślubnej stylizacji włosów

Kurs ślubnej stylizacji włosów jest skierowany do osób, które pracują z klientem ślubnym i chcą poszerzyć swoje usługi o wieczorową stylizację włosów i upięcia na tę okazję.

Po tym kursie nabędziesz umiejętności do wykonywania fryzur ślubnych, wieczorowych, fryzury pana młodego i fryzur z otoczenia panny młodej. Dowiesz się jak utrwalić fryzurę, poznasz profesjonalne produkty i techniki.

Przejdź dalej

Tygodniowa szkoła makijażu

Zostań wizażystą! Tygodniowa Szkoła Makijażu to kompleksowy kurs wizażu oraz doskonały sposób na spędzenie wspólnie z Makeup Manufacture Academy kilku intensywnych dni.

To 48 godzin intensywnej nauki makijażu od podstaw – kompleksowy kurs w kameralnej grupie – wzbogacony o stylizację włosów, zestawy kosmetyków od sponsorów, pracę z modelką i sesję zdjęciową. To jedyny taki kurs na rynku!

Przejdź dalej

Kurs makijażu cery problematycznej

Kurs makijażu cery problematycznej to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się malować skórę z niedoskonałościami, czy skórę trądzikową. Pamiętaj, że kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent!

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce oraz ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora.

Przejdź dalej

Kurs charakteryzacji II stopnia – rany, siniaki, zadrapania

Chcesz zostać charakteryzatorem? Kurs charakteryzacji II stopnia to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z profesjonalną charakteryzacją filmową.

Na kursie nie wymagamy żadnego doświadczenia! Omawiamy zasady współpracy na planie filmowym, zagadnienia charakteryzacji i efektów specjalnych w tworzeniu wszelkiego rodzaju ran, siniaków, zadrapań. Zobaczysz pokaz charakteryzacji i pod okiem doświadczonego charakteryzatora przećwiczysz nowo poznane techniki.

Przejdź dalej

Wieczorowa szkoła makijażu

Wieczorowa Szkoła Makijażu to ponad 30 godzin intensywnej nauki makijażu od podstaw, podzielonej na 5 dni. To kompleksowy kurs w kameralnej grupie, wzbogacony o stylizację włosów i zestawy kosmetyków od sponsorów.

Po kursie będziesz potrafiła wykonać idealny makijaż cery, makijaż dzienny, wieczorowy, wieczorową stylizację włosów, a także wzbogacisz swój kuferek o nowe produkty. Ostatniego dnia pracujesz z modelką!

Przejdź dalej

Kurs makijażu na życzenie

Jesteś zainteresowana tematyką kursu, której nie ma w naszej ofercie? A może masz firmę i chcesz zorganizować spotkanie integracyjne dla kobiet? Napisz, a stworzymy ten kurs dla ciebie!

Kurs, jak każdy inny, obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce, wykonywanie makijażu pod okiem doświadczonego instruktora, zestaw kosmetyków w prezencie.

Przejdź dalej