Wykonywanie precyzyjnego makijażu ust wymaga pewnej ręki i kreatywnego myślenia. Podobnie jest z włosami – ich stylizacja pasmo po paśmie jest wyjątkowo trudna. Makijaż i stylizacja włosów to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim – sztuka. Sprawdź naszą bogatą ofertę kursów w kameralnych grupach – zachwycą cię wyjątkowe korzyści, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają kursy grupowe w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełnowartościowe goodie bags i masę praktycznej wiedzy, zapraszamy do Makeup Manufacture Academy!

 

 

Wiosenna Szkoła Makijażu

Zostań wizażystą! Wiosenna Szkoła Makijażu to kompleksowy kurs wizażu oraz doskonały sposób na spędzenie wspólnie z Makeup Manufacture Academy kilku wiosennych dni.

To 40 godzin zegarowych intensywnej nauki makijażu od podstaw – kompleksowy kurs w kameralnej grupie – wzbogacony o stylizację włosów, zestawy kosmetyków od sponsorów, pracę z modelką i sesję zdjęciową. To jedyny taki kurs na rynku!

Przejdź dalej

Kurs stylizacji produktu

Kurs stylizacji produktu to kurs stylizacji komercyjnej i idealny kurs dla tych, którzy chcą wykonywać zawód stylisty produktu profesjonalnie, albo…

…po prostu dla tych, którzy chcą nauczyć się jak zrobić piękne zdjęcia produktów na Instagram! To kurs, na którym dowiesz w jaki sposób wykonać taką stylizację, jak tworzyć moodboard, brief i współpracować z klientem.

Przejdź dalej

Kurs makijażu cut crease

Kurs makijażu cut crease to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z wieczorowym makijażem. Pamiętaj, że kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent!

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce oraz ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora.

Przejdź dalej

Warsztaty pielęgnacji skóry

Warsztaty pielęgnacji skóry to szkolenie dla wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się świadomej i skutecznej pielęgnacji cery, poprawić jakość swojej skóry, a także dowiedzieć się jakich kosmetyków warto poszukiwać na sklepowych półkach.

Na warsztatach spędzisz czas w kobiecym gronie. To czas dla ciebie, którego zawsze ci brakuje. Otrzymasz wypasioną Goodie Bag – zestaw kosmetyków od sponsorów!

Przejdź dalej

Kurs makijażu francuskiego – glamour

Makijaż francuski glamour to idealny makijaż ust i graficzna kreska. To technika modelowania kształtu oka przy pomocy eyelinera, a także korekta kształtu ust.

GOODIE BAG – to co nas wyróżnia! Upominek kosmetyczny od sponsorów – bogaty zestaw pełnowartościowych produktów wartości do kilkuset złotych!

Przejdź dalej

Kurs ślubnej stylizacji włosów

Kurs ślubnej stylizacji włosów jest skierowany do osób, które pracują z klientem ślubnym i chcą poszerzyć swoje usługi o stylizację włosów i upięcia na tę wyjątkową okazję.

Po tym kursie nabędziesz umiejętności do wykonywania fryzur ślubnych, fryzury pana młodego i fryzur z otoczenia panny młodej. Dowiesz się jak utrwalić włosy, poznasz profesjonalne produkty i techniki.

Przejdź dalej

Kurs makijażu ślubnego

Kurs makijażu ślubnego za każdym razem jest inny. To szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z upiększającym makijażem ślubnym i rozbudować portfolio.

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu i ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora i wiele innych.

Przejdź dalej

Wieczorowa szkoła makijażu

Wieczorowa szkoła makijażu to 30 godzin zegarowych intensywnej nauki makijażu od podstaw, podzielonej na 6 dni. To kompleksowy kurs w kameralnej grupie, wzbogacony o stylizację włosów i zestawy kosmetyków od sponsorów.

Po kursie będziesz potrafiła wykonać idealny makijaż cery, makijaż dzienny, wieczorowy, smoky eyes, wieczorową stylizację włosów, a także wzbogacisz swój kuferek o nowe produkty. Kurs kończy się sesją zdjęciową z modelką!

Przejdź dalej

Kurs makijażu na własne potrzeby

Kurs makijażu na własne potrzeby to szkolenie dla wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się wykonać szybki i efektowny makijaż na co dzień.

Najpierw zobaczysz pokaz makijażu na modelce, a później pod okiem doświadczonego wizażysty sama przećwiczysz nowo poznane techniki na sobie.

Przejdź dalej

Kurs makijażu dla kobiet dojrzałych

Kurs makijażu dla kobiet dojrzałych to szkolenie dla pań, które chcą nauczyć się wykonywać dzienny makijaż szybko, ale z efektem „wow!”. Pamiętaj, że kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent na każdą okazję!

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce dojrzałej, wykonywanie makijażu na sobie pod okiem doświadczonego instruktora, zestaw kosmetyków w prezencie.

Przejdź dalej

Kurs makijażu kobiety dojrzałej dla profesjonalistów

Kurs makijażu kobiety dojrzałej dla profesjonalistów to obowiązkowe szkolenie dla wszystkich wizażystów.

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce, ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora, a także pokaz makijażu: korektę niedoskonałości cery, wzmocniony makijaż dzienny oka i ust.

Przejdź dalej

Kurs makijażu cery problematycznej

Kurs makijażu cery problematycznej to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się malować skórę z niedoskonałościami, czy skórę trądzikową. Pamiętaj, że kurs możesz zakupić w formie eleganckiego vouchera – to idealny prezent!

Kurs obejmuje goodie bag, pokaz makijażu na modelce oraz ćwiczenia z modelkami pod okiem doświadczonego instruktora.

Przejdź dalej