Makeup Manufacture Academy to wyjątkowa szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji. Oferujemy najwięcej godzin na rynku w najbardziej przystępnej cenie oraz trzy tryby nauki – dzienny, zaoczny oraz wieczorowy. Nasze słynne Goodie Bags pozwolą ci rozpocząć rok akademicki profesjonalnie i z klasą!

Sprawdź unikalny program Intensywnej szkoły charakteryzacji, zapoznaj się z kierunkami Wizażu, czy Wizażu i stylizacji. Skorzystaj z wyjątkowych praktyk, zostań profesjonalistą! Bądź częścią elitarnej Makeup Manufacture Academy!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają zajęcia w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, wypasione Goodie Bags i masę praktycznej wiedzy.

 

 

Wizaż i stylizacja włosów

Roczna akademia wizażu rusza 1 października 2024 r.!

Chcesz pracować na planach, sesjach zdjęciowych, prowadzić makijażowy kanał w Social Mediach? Uzyskaj tytuł dyplomowanego wizażysty! W trybie wieczorowym oferujemy ponad 750 godzin nauki, atrakcyjne praktyki, udział w eventach największych makijażowych marek!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw. Możesz liczyć na kameralne grupy, indywidualne podejście oraz wypasioną Goodie Bag o wartości min. jednego czesnego!

Przejdź dalej

Intensywna akademia charakteryzacji

Intensywna akademia charakteryzacji rusza 5 sierpnia 2024!

Chcesz zacząć pracować na planach filmowych, lub w teatrze? Intensywna akademia charakteryzacji to szkoła dla ciebie. Zdobądź zawód charakteryzatora! W trybie wieczorowym oferujemy ponad 85 godzin nauki, atrakcyjne praktyki, udział w eventach największych marek!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw. Możesz za to liczyć na kameralne grupy, indywidualne podejście oraz wypasioną Goodie Bag.

Przejdź dalej