Wykonywanie precyzyjnego makijażu ust wymaga pewnej ręki i kreatywnego myślenia. Podobnie jest z włosami – ich stylizacja pasmo po paśmie jest wyjątkowo trudna. Makijaż i stylizacja włosów to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim – sztuka. Sprawdź naszą bogatą ofertę kursów w kameralnych grupach – zachwycą cię wyjątkowe korzyści, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają kursy grupowe w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, pełnowartościowe goodie bags i masę praktycznej wiedzy, zapraszamy do Makeup Manufacture Academy!

Zostań dyplomowaną wizażystką! Zapisz się na roczny kurs Wizażu Klasycznego, zdobądź wiedzę i umiejętności w zakresie makijaży użytkowych, zbuduj portfolio i rozpocznij pracę w zawodzie makijażystki. Prosty proces rekrutacji-decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona! Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce i skorzystaj z promocyjnej ceny wpisowego. Szukasz kreatywnej możliwości rozwoju, która stanie się gwarantem na rynku pracy? Wybierz roczny kurs Wizażu i Stylizacji! Od postaw poznasz profesjonalny warsztat pracy makijażystki, nauczysz się tworzyć makijaże użytkowe oraz artystyczne, zdobędziesz wiedzę z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku. Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce już teraz i skorzystaj z promocyjnej ceny wpisowego. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a do zgłoszenia wystarczy wypełnienie formularza online. Nie zwlekaj i rozpocznij Artystyczną przygodę!

Jeśli Marzysz o byciu dyplomowanym wizażystą, który chce pracować przy sesjach zdjęciowych, tworzyć wyjątkowe filmy makijażowe, które będą śledziły tysiące Twoich fanów lub też chcesz być częścią planu zdjęciowego i produkcji internetowych – zostań uczniem Kierunku Wizaż i Stylizacja! Dołącz do pasjonatów razem z którymi przygotujesz makijaże do wyjątkowych projektów artystycznych, ale przede wszystkim zdobędziesz niezbędne w branży umiejętności oraz pogłębisz swoją wiedzę.

Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa ® to przede wszystkim praktyka! Nasi wykładowcy, którzy są cenionymi w branży zawodowcami, posiedli umiejętności i znają wszystkie najnowsze trendy w makijażu. To grupa specjalnie wyselekcjonowanych osób znanych i cenionych w branży (Sprawdź naszą KADRĘ) – to właśnie oni pomogą ci poznać podstawy zawodu i odkryć twój własny, niepowtarzalny styl. Nauczą cię także niezbędnych technik z zakresu makijażu.

Nauka w Szkole Makijażu Artystyczna Alternatywa ® to przede wszystkim praktyka i ćwiczenia. Uczymy od makijażu od podstaw tak, aby każdy mógł swobodnie posługiwać się niezbędnymi technikami make-upu. W ciągu roku szkolnego poznasz także najważniejsze zagadnienia ze stylizacji oraz zaczniesz tworzyć swoje własne makijaże inspirowane najnowszymi trendami.

Poznaj autorski program nauczania (Sprawdź PROGRAM). Dzięki zdobytym umiejętnościom z zakresu makijażu i stylizacji zdeklasujesz konkurencję na rynku pracy oferując klientowi pełen pakiet usług.

„A” jak ABSOLWENT

Nauka w naszej szkole wizażu to nie tylko poznawanie podstaw zawodu i zgłębianie specjalistycznych umiejętności – to przede wszystkim PRZYGODA Z MAKIJAŻEM!

Dołączając do naszych studentów będziesz kształcić się w środowisku kreatywnych pasjonatów, z którymi możesz dzielić się zainteresowaniami i wspólnie realizować najbardziej szalone projekty zdjęciowe. Zostań naszym uczniem i pokaż nam coś, czego jeszcze nie widzieliśmy!
Zobacz naszych ABSOLWENTÓW.

U nas poznasz większość marek makijażowych dostępnych na rynku, sprawdzisz nowości, będziesz mieć dostęp do wewnętrznych szkoleń z markami. W Szkole Wizażu i Stylizacji Artystycznej Alternatywie ® nie tylko stawiamy na doskonale wyszkoloną kadrę, ale też doskonałej jakości kosmetyki i higienę.

Do pełnej dyspozycji studentów oddajemy nowoczesne, w pełni wyposażone pracownie wizażu, a także kosmetyki renomowanych marek (Zobacz TUTAJ).

Nasi uczniowie dostają możliwość zakupu kosmetyków i akcesoriów do makijażu ze zniżkami oferowanymi przez szkołę. Oszczędzisz na zbudowaniu własnej kolekcji ?

Twórz sesje zdjęciowe! Zbuduj własne Portfolio!

Ponieważ stawiamy na praktyczną wiedzę, podczas wielu ćwiczeń i sesji zdjęciowych pomożemy ci stworzyć autorskie portfolio. Profesjonalne zdjęcia będą doskonałą wizytówką twojego warsztatu makijażysty – to dodatkowy profit, który zyskujesz uczęszczając do naszej szkoły makijażu.

Zdobyty na Kierunku Wizaż i Stylizacja dyplom otworzy przed Tobą szerokie perspektywy zawodowe. Absolwenci Artystycznej Alternatywy doskonale odnajdują się na rynku pracy i realizują swoją pasję w branży modowej lub kosmetycznej.

Z naszych statystyk wynika, że ponad 60% wyszkolonych przez nas wizażystów pracuje aktywnie w zawodzie; głównie z klientem indywidualnym, tworzą kampanie reklamowe oraz edytoriale, a także współpracują ze znanymi markami i projektantami. Na tym nie koniec! Wykształceni w naszej szkole wizażu zawodowcy biorą udział w produkcjach telewizyjnych i filmowych, pracują dla cenionych na rynku magazynów, a także obsługują najważniejsze eventy branżowe oraz sami pracują jako szkoleniowcy i prowadzą kursy makijażu.