Makeup Manufacture Academy to wyjątkowa szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji. Oferujemy najwięcej godzin na rynku w najbardziej przystępnej cenie. Nasze słynne Goodie Bags pozwolą ci rozpocząć rok akademicki profesjonalnie i z klasą!

Sprawdź unikalny program Intensywnej szkoły charakteryzacji, zapoznaj się z kierunkami Wizażu, czy Wizażu i stylizacji. Skorzystaj z wyjątkowych praktyk, zostań profesjonalistą! Bądź częścią elitarnej Makeup Manufacture Academy!

Obejrzyj film i zobacz, jak wyglądają zajęcia w Makeup Manufacture Academy, a później wybierz swój ulubiony temat z listy poniżej. Gwarantujemy indywidualne podejście, wypasione Goodie Bags i masę praktycznej wiedzy.

 

 

Wizaż

Roczna akademia wizażu rusza 5 października 2024 r.!

Chcesz pracować na planach, sesjach zdjęciowych, prowadzić makijażowy kanał w Social Mediach? Uzyskaj tytuł dyplomowanego wizażysty! Oferujemy ponad 330 godzin nauki, atrakcyjne praktyki, udział w eventach największych makijażowych marek!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw. Możesz liczyć na kameralne grupy, indywidualne podejście oraz wypasioną Goodie Bag o wartości min. jednego czesnego!

Przejdź dalej

Wizaż i stylizacja

Roczna akademia wizażu i stylizacji rusza 12 października 2024 r.!

Chcesz pracować na planach, przy sesjach zdjęciowych, prowadzić kanał w Social Mediach? Uzyskaj tytuł wizażysty-stylisty! Oferujemy ponad 350 godzin nauki, atrakcyjne praktyki, udział w eventach największych marek.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw. Możesz liczyć na kameralne grupy, indywidualne podejście oraz wypasioną kosmetyczną Goodie Bag o wartości min. jednego czesnego!

Przejdź dalej

Intensywna akademia charakteryzacji

Intensywna akademia charakteryzacji rusza 2 sierpnia 2024!

Chcesz zacząć pracować na planach filmowych, lub w teatrze? Intensywna akademia charakteryzacji to szkoła dla ciebie. Zdobądź zawód charakteryzatora! Oferujemy ponad 100 godzin nauki, atrakcyjne praktyki, udział w eventach największych marek!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw. Możesz za to liczyć na kameralne grupy, indywidualne podejście oraz wypasioną Goodie Bag.

Przejdź dalej